Emniyet Müdürü Turhan'dan, Tekvandoculara Destek

Akhisar Emniyet Müdürü Mehmet Turhan, Akhisar Belediyespor Tekvando takımını ziyret etti.

Emniyet Müdürü Turhan'dan, Tekvandoculara Destek

Mustafa ÖZDEMİR (Akhisarpress.com) - Akhisar Emniyet Müdürü Mehmet Turhan, Akhisar Belediyespor Tekvando takımını ziyret etti.

Akhisar spor salonunda tekvando sporcularıyla bazı konularda istişare eden İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan, tekvando sporunun da diğer sporlar kadar önemli bir spor dalı olduğunu belirtti.

Tekvandoda Akhisar’ın adını duyurmak istediklerini, dünya şampiyonalarına sporcu gönderdiklerini söyleyen Akhisar Belediyespor tekvando antrenörü Hüseyin Yüksel, “Geçtiğimiz aylarda Venezuella’da yapılan İşitme Engelliler Dünya Şampiyonasında sporcumuz İbrahim Atamer üçüncü oldu. Birçok sporcumuzu Türkiye ve Dünya şampiyonalarına göndermek için çalışıyoruz.” Dedi.

Ziyaret sonunda tekvando sporuyla yakından ilgilenen ve aynı zamanda eski bir tekvandocu olan İlçe Emniyet Müdürü Turhan ve kızı sporcular ile fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber