Emniyet Müdürü Pınar, Ak-Sek Sevgi Çocuklarını Ziyaret etti

Akhisar Ak-Sek Sevgi Çocukları Rehabilitasyon Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Hatip, Engin Pınar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirtip “Bizleri bu ziyaretiniz ile onurlandırdınız sizlere teşekkür ediyoruz.

Emniyet Müdürü Pınar, Ak-Sek Sevgi Çocuklarını Ziyaret etti

Çalışmalarınızı izliyor, tebrik ediyoruz. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.


Akhisar  İlçe Emniyet müdürü Engin Pınar' da Akhisar’ ın asayiş konusunda diğer bölgelere nazaran çok daha huzurlu bir kent ancak, trafik konusunda başarılı ve kalıcı işler için projeler üretmeye başladıklarını ve bu konuda sivil toplum örgütleri ile fikir alışverişinde bulunacağız” dedi.

Pınar, daha sonra şöyle devam etti “Şarjlı kullanıcılarının kask takma zorunluluğunu alışkanlık haline getiriyoruz Ancak Şarjlılarda ehliyet konusunda eğer plakası ve kaskı var ise zaten şimdilik durdurmuyorlar ekipler ama vatandaşında bunu su istimal etmeyip en kısa sürede ehliyetini de alması gerekli Şarjlılar da ve bisikletlerde ters yöne girenlere de gerekli cezai işlemler yapılacak. Bilhassa şarjlılar gece ışıkları yakmadan dolaşıyorlar bunlara da gerekli cezaları kesilecek. Bizim çalışmalarımız Şarjlı ve motor kazalarında yaşanan ölümlü olayların bir nevi önüne geçmek olduğu da bilinmeli” dedi.

br/>Akhisar Haber, Press Haber
Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2014, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber