Elektrikçiler ve Elektronikçiler de “Özel Akhisar Hastanesi” dedi

Özel Akhisar Hastanesi ile Akhisar Elektrikçiler, Elektronikçiler, Motorcular ve Saatçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası sağlık protokolü imzaladı.

Elektrikçiler ve Elektronikçiler de “Özel Akhisar Hastanesi” dedi

Özel Akhisar Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Muhammed Mustafa Çakıl ve Kurumsal Pazarlama Yetkilisi Buket İsalar, Akhisar Elektrikçiler, Elektronikçiler, Motorcular ve Saatçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Ahmet Kayalı İşhanı’ndaki bürosunu ziyaret etti. Hastane ekibini oda başkanı Üzeyir Aslan karşıladı.


Yapılan sağlık protokolü ile ilgili konuşan Akhisar Elektrikçiler, Elektronikçiler, Motorcular ve Saatçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Üzeyir Aslan, “Özel Akhisar Hastanesi, ilçemiz ve çevre ilçelerin özel hastaneye bakışını değiştirdi. Gerçekten biz oraya gittiğimizde farklı bir yere girdiğimizi hissediyoruz. Güleryüz, ilgi ve alaka bize özel olduğumuzu hissettiriyor. Tabi ki sadece bunlar yeterli değil, çözüm odaklı çalışma anlayışı da bizim hastaneye olan ilgimizi arttırdı. Zaten herkesin bildiği gibi biz Özel Akhisar Hastanesi’nin yabancısı değiliz, önceki yıllarda da anlaşmamız vardı. Çalışma prensibi ve aile sıcaklığı ortamı bizi bu anlaşmayı yenilemeye sevk etti. Ben üyelerim adına Özel Akhisar Hastanesi’ne teşekkürlerimi iletiyor ve hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Halkla İlişkiler Müdürü Muhammed Mustafa Çakıl da, “Biz özel bir kurum olarak tabi ki farkımızı hissettirmeliyiz ve bunun için çaba sarfediyoruz. En başından beri amacımız, kusursuz hizmet anlayışı çerçevesinde herkesin yanında olmak. Esnaflarımızla birlikte hareket etmek ve onlara bir nebze olsun faydalı olmak bize gurur veriyor. Bu çerçevede, esnaf odalarıyla olan sıcak ilişkimiz bugüne kadar nasıl devam ettiyse bundan sonra da aynı şekilde devam edecektir. Bize olan bu olumlu bakış açısını devam ettireceğimize inancım tamdır ve ben hastanemiz adına Elektrikçiler, Elektronikçiler, Motorcular ve Saatçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerine ve Adem Beye teşekkürlerimi iletiyorum.” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2014, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber