Eğitim - Sen Polislerin Okul İşgaline Tepki Gösterdi

Akhisar Eğitim-Sen Soma Davasında Emniyet Güçlerinin Ülkü İlköğretim Okulu bahçesini kullanmasına tepki gösterdi.

Eğitim - Sen Polislerin Okul İşgaline Tepki Gösterdi

 Akhisar Eğitim-Sen Soma Davasında Emniyet Güçlerinin Ülkü İlköğretim Okulu bahçesini kullanmasına tepki gösterdi.


Akhisar Eğitim-Sen Temsilciliğinin Soma Davası duruşmaları sırasında emniyet güçlerinin Ülkü İlköğretim Okulunun bahçesini ve kantinini kullanarak öğrencilerin oyun, eğitim ve sosyal alanlarını işgal etmesine ve psikolojik olarak öğrencileri etkilemesine basın açıklaması yolu ile tepki gösterdi.

Akhisar Eğitim-Sen temsilciliği üyelerinden Ramazan Dede Soma davasının başlaması ile birlikte güvenlik olarak emniyet güçlerinin Ülkü İlköğretim Okulunda konuşlanmasısonucunda çocukların oyun oynayamadığını, çocukların psikolojisinin bozulduğunu, birçoğunun bu durumdanetkilendiğini ve bazı ailelerin çocuklarını okula göndermediğine değindi. Polisinin oyun alanını kullanmasından dolayı sosyal faaliyetlerin yapılamadığını ve 23 Nisan Bayramı için hazırlıkların yapılamadığını dile getirdi. Eğitim-Sen olarak taleplerinin polislerin okul bahçesinden çıkartılması ve başka bir bölgeye alınmasının olduğunu söyledi.

Aynı zamanda Pedagojik olarak bu durumun eğitim öğretime uygun olmadığına değinen Ramazan Dede, bazı öğrencilerin gelmediğini fakat okula gelen diğer öğrencilerinde velilerinin tedirgin olduğuna değindi.  
Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2015, 12:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
anonim
anonim - 6 yıl Önce

polisler gelse suç gelmese suç.nedir bu polislerin çektiği. onlarda meraklı değiller

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber