Eğitim Bir-Sen Kadınları Dayanışma Yemeğinde Buluştu

Akhisar Eğitim Bir Sen Kadın Kolları Komisyonu tarafından organize edilen Programda sendikanın bayan üyeleri akşam yemeğinde buluştu.

Eğitim Bir-Sen Kadınları Dayanışma Yemeğinde Buluştu
Akhisar Eğitim Bir Sen Kadın Kolları Komisyonu tarafından organize edilen  Programda sendikanın bayan üyeleri akşam yemeğinde buluştu. 

Programın bir bölümüne katılan Eğitim Bir-Sen İlçe Temsilcisi Süleyman ERDEM, AK Parti Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Uğur AYDEMİR’de bayanlarımızı bu gecede yalnız bırakmadı. Açılış konuşmasını yapan Eğitim Bir-Sen Kadın Kolları Başkanı Keziban KESKİN ; “Sendikamızın Kadın Kolları olarak tanışmak, görüş alışverişinde bulunmak ve bundan sonra yapacağımız etkinliklere vesile olması amacıyla bu organizasyonu yaptık. Ben şahsım ve tüm arkadaşlarım adına hepinize teşekkür ederim.” Diyerek sözlerine son verdi. 

Daha sonra söz alan AK Parti Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Uğur AYDEMİR; “Eğitim Bir-Sen’e bağlı kadınlarımızın bir araya geldiği toplumumuzda çalışan kadınlarımızın sıkıntı ve isteklerinin konuşulacağı bu güzel gecede sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Toplumsal yaşantının her alanındaki aktif katılımlarının yanı sıra kadınlarımızın her türlü yönetim kademesinde de var olmasının toplumun ihtiyaç duyduğu bir durum olduğunu ifade etti.Ayrıca Okul öncesi eğitim, 4+4+4 eğitim sistemi ve Kılık Kıyafet Yönetmeliğindeki yapılan değişikliklerle eğitimde zorlama ve baskıcılığın ortadan kaldırıldığını ifade etti.” Eğitim Bir-Sen üyeleriyle karşılıklı görüş alışverişinde bulunduktan sonra Keziban KESKİN’in tüm katılanlara teşekkür etmesi ile  program sona erdi.


Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2015, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber