Efendi Camii’nin onarımı Akhisar Belediyesi’nce yapılıyor

Akhisar’da Ocak ve Şubat aylarında meydana gelen depremlerin ardından hasar gören Efendi Camii’nin onarımı Akhisar Belediyesi’nce yapılıyor.

Efendi Camii’nin onarımı Akhisar Belediyesi’nce yapılıyor

Ocak ve Şubat ayında deprem afetiyle sarsılan Akhisar ve Kırkağaç ilçelerinin bağlı mahallelerinde çok sayıda yapı hasar görürken Efendi Camii’nin de minaresi hasar görmüştü. Minaredeki hasarlı bölümün Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yıkılmasının ardından Camii yeniden ibadete açıldı. Yıkılan minare için Akhisar Belediyesi harekete geçti ve çalışma başlattı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Depremler sebebiyle hasar gören Efendi Camii’mizin minaresinde onarıma başladık. En yakın sürede eskisi gibi olacak” ifadelerini kullandı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber