Dutlulu, “Akhisar’a Hizmet Sözü Verdik”

Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Cumhuriyet ve Ulucami Mahallelerinde yaptığı mitinglerde önemli açıklamalarda bulundu.

Dutlulu, “Akhisar’a Hizmet Sözü Verdik”

Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, yüzlerce kişinin katılımı ile Cumhuriyet ve Ulucami Mahallelerinde miting programı düzenledi. Dev Türk bayrağı ve havai fişek gösterileri ile karşılanan Dutlulu’ya mahalle sakinlerinin desteği büyüktü. 15 yıldır Akhisar’a yeterli hizmetlerin yapılmadığını ifade eden Besim Dutlulu, “Gerçek hizmet nasıl olurmuş, belediye başkanlığı nasıl yapılırmış tüm Akhisar’a göstereceğiz. Eğer sizler bana destek verirseniz, Allah da nasip ederse size söz veriyorum, daha güzel bir Akhisar için yılmadan, usanmadan ve yorulmadan çalışacağım” dedi.

“SİYASET İÇİN DEĞİL, HİZMET İÇİN BU YOLA ÇIKTIK”

Mahallenin gençleri havai fişek ve meşaleler eşliğinde ‘Akhisar’ın umudu Besim Dutlulu’ sloganları atarak Dutlulu’ya desteklerini gösterdi. 31 Mart seçimlerinin bir yerel seçim olduğuna dikkat çeken Besim Dutlulu, ‘Herkesin Belediye Başkanı olmak istiyoruz’ diyerek şu şekilde konuştu: “Cumhuriyet mahallesinde büyük bir coşku ve sevgi ile bizi karşılayan tüm Akhisarlılara teşekkür ediyorum. Biz seçim çalışmalarımızda gittiğimiz yerlerde sadece yapacağımız hizmetleri anlatıyoruz. Projelerimizi halka tanıtıyoruz. Ama bir şeyi yapmıyoruz. İnsanları o şöyledir, bu böyledir, o şu partiden, bu şu partiden diye bölmüyoruz. Herkesi kucaklıyoruz. Çünkü biz herkesin belediye başkanı olmak istiyoruz. Akhisarlıların gönüllerine girerek, onlara hak ettikleri hizmetlere kavuşturmak istiyoruz. Siyaset için değil, hizmet için bu yola çıktık. Ben Cumhuriyet Halk Partisi ya da ittifak halinde olduğumuz İYİ Partili kardeşlerimden yanı sıra, AK Parti’ye ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül vermiş ağabeylerimden, ablalarımdan, kardeşlerimden de destek istiyorum. Çünkü bizim Akhisar’a verilmiş bir sözümüz var. Bu söz hizmet sözü, daha çok çalışma sözü, Akhisar’a hak ettiği değeri yeniden kazandırma sözüdür. Sizler bize destek olursanız, bu sözler bizim boynumuzun borcudur.”

 “BELEDİYE BAŞKANLIĞI NASIL YAPILIRMIŞ GÖSTERECEĞİZ”

Akhisar’a artık yeni, genç ve çalışkan bir belediye başkanı gerektiğini ifade eden Besim Dutlulu, “Ben sizlerin desteğiyle 1 Nisan’dan sonra yanınıza İnşallah belediye başkanı olarak gelmek istiyorum. Belediyeyi 3 ya da 5 kişiyle kapalı kapılar ardında yönetmeyeceğiz. Vatandaşlarımızı, esnafımızı sürekli ziyaret ederek onların sorunlarını ve taleplerini dinleyeceğiz. Cumhuriyet Mahallesi ve Akhisar’ın diğer unutulmuş mahallelerinin kaderi bizim yönetimimizde değişecek. Ve gerçek hizmet nasıl olurmuş, belediye başkanlığı nasıl yapılırmış tüm Akhisar’a göstereceğiz. Eğer sizler bana destek verirseniz, Allah da nasip ederse size söz veriyorum, daha güzel bir Akhisar için yılmadan, usanmadan ve yorulmadan çalışacağım” diye konuştu.

Seçimlere az gün kaldığını söyleyen Dutlulu, “Akhisar kararını vermiş. Akhisarlılar 31 Mart günü değişim için, daha iyi ve daha modern bir Akhisar için sandıklarda cevaplarını verecek. Annelerin duası, hemşehrilerimizin gönülden destekleriyle Akhisar’a hak ettiği hizmetleri getirmemize sayılı günler kaldı” dedi. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber