Dağdere'de Askerler Uğurlandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)İlçe Başkanı İbrahim Uğurlu, Dağdere Mahallesinde asker uğurlama törenine katılarak asker adaylarına moral verdi.

Dağdere'de Askerler Uğurlandı

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)İlçe  Başkanı İbrahim Uğurlu, Dağdere Mahallesinde asker uğurlama törenine katılarak asker adaylarına moral verdi. 

Bu dönem Dağdere’den askere gidecek asker adaylarına Türk Bayrağı hediye eden Uğurlu, burada birde konuşma yaparak askerlere ve asker ailelerine moral verdi. Uğurlu konuşmasında şöyle dedi. " Ana kucağından peygamber ocağına giden Dağdere’nin yiğit çocukları. Her Türk asker doğar ama her yiğit asker olmaz. Sizler bu vatana sahip çıkacaksınız. Bu vatanı koruyup kollayacaksınız. Görev aldığınız süre içerisinde Cenab-ı Allah ayağınıza taş bile takılmasını izin vermesin inşaallah. Sağlıcakla gidin sağlıcakla burnunuz bile kanamadan teskere alıp ailelerinize dönün. Eksiksiz olarak teskere alıp döndüğünüzde size burada bir düğün daha yapalım inşaallah. Allah sizleri önce ailenize sonrada ülkemize bağışlasın. Yolunuz açık olsun." dedi. Daha sonra müzikli eğlenceye geçildi gecenin geç vakitlerine kadar eğlenildi.


Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2016, 19:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber