CHP Kadın kolları durmak bilmiyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Başkanı Fatma Celebci ve yönetim kurulu üyeleri köy ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. 

CHP Kadın kolları durmak bilmiyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Başkanı Fatma Celebci ve yönetim kurulu üyeleri köy ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. 

CHP kadın kolları başkanı Fatma Celebci ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Akhisar’ın Göçek Mahallesini ziyaret ettiler. 

CHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Celebci;” Bu gün yönetim kurulu arkadaşlarımla Akhisar’ın Göçek mahallesini ziyaret ettik. Okuldaki öğrencilerimize Atatürk’ün “Nutuk” kitabını ve ayakkabı, bot ve giyecek eşyaları çeşitli hediyeler dağıttık. Öğrencilerimiz çok mutlu oldular. Daha sonra Göçek Mahalle Muhtarı Erol Kaya’yı ziyaret ettik. Göçek köyü Erol Kaya’ya okulu kütüphanenin ihtiyaçlarını giderme sözünü verdik. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte türün mevsimi olduğu için fidanlıktaki türün fidelerini sar otları temizledik. Bundan sonra da diğer mahallelerimize ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber