banner234

CHP 9 Mahalleyi Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı İsmail Şahin, yönetim kurulu ve Akhisar Belediyesi Meclis Üyeleri geleneksel mahalle hayırlarına katıldı.

CHP 9 Mahalleyi Ziyaret Etti
Akhisar CHP İlçe Örgütü hafta sonu 9 mahalleye ziyaretlerde bulundu. Yenidoğan, Akçaalan ve Sarnıçta hayırlara katılırken, Kavakalan da düğüne, Çıtak, Göcek ve Hamit’e de ziyaretler de bulundu. 

Akşam ise Pınarcık ile Sarıçalı’ya giden CHP heyeti mahalle sakinleri ile sohbet etti. Sıkıntıları, sorunlarını ve isteklerini dinleyen İsmail Şahin; “Seçim çalışmaları için tekrardan geleceğiz. Biz her zaman sizlerin yanınızda olduk. Artık Genel Başkanımızın ve parti politikamız da çiftçiye ne kadar önem verdiğini görüyorsunuz. Biz sizlerin sorunlarını zaten biliyoruz. Ama bunların düzeltilmesi için elimizde yetki olmadığından sadece muhalefet olarak dillendirmekten başka bir şey yapamıyoruz. İnşallah 7 Hazirandan sonra bu dertleriniz hiç biri sizde kalmayacak. Sizi daha güzel, yaşanılacak bir Türkiye’de huzurlu bir şekilde yaşatmak için çaba sarf edeceğiz. Bende sizler gibi çiftçiyim ekmeğimi topraktan kazanıyorum. Emeğinizin ne kadar kutsal olduğunu ben çok iyi biliyorum. O yüzden de şuan da gerek çiftçi için gerek emekliler için yapmak istediklerimiz hepimiz için faydalı olacak. Biraz daha sabır 8 Haziranda yaşanılabilecek bir Türkiye inşa edeceğiz hep beraber.” Dedi.

Akhisar CHP İlçe Örgütünün yapmış olduğu ziyaretlerinde kadın kolları ve gençlik kolları da yer aldı. Belediye meclis üyelerinin de katıldığı ziyaretler de 9 mahalleye ziyaretlerde bulunularak vatandaşla sohbet ettiler.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2015, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber