Büyükşehir'den muhtarlara maske desteği

Koronavirüsle mücadele kapsamında çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç duyan vatandaşlara ulaştırılması amacıyla mahalle muhtarlarına maske dağıtımını sürdürüyor.

Büyükşehir'den muhtarlara maske desteği

Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün talimatları doğrultusunda Akhisar'da da mahalle muhtarlarına teslim edilen maskeler, maske ihtiyacı olan vatandaşlara dağıtılacak.
 
Tüm dünyayı etkisi altına alan ve insan sağlığını tehdit eden koronavirüse karşı mücadelesine aralıksız devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, dezenfekte çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Koronavirüs mücadelesinde vatandaşların yanında olan Manisa Büyükşehir Belediyesi, maskeye ulaşamayan ve maske ihtiyacı olan vatandaşlara verilmek üzere hazırlanan maskeleri de mahalle muhtarlarına teslim ediyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün talimatlarıyla hazırlanan maskeler Akhisar'da da mahalle muhtarlarına teslim edildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy’dan teslim aldığı maskeleri mahalle muhtarlarına teslim eden Akhisar Muhtarlık İşleri Sorumlusu Ali Aybars Özbilgin, muhtarların maskeye ulaşamayan ve maske ihtiyacı olan vatandaşlara dağıtacağını söyledi.
 YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber