Büyükşehir; "Cadde çalışmalarını çok hızlı bir şekilde sürdürüyoruz"

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesinin merkezinde Hilaliye ve Şehit Polis Cemal Ilgaz Caddelerinde başlattığı prestij cadde projelerinin çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Büyükşehir; "Cadde çalışmalarını çok hızlı bir şekilde sürdürüyoruz"

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da Daire Başkanları ile birlikte caddelerde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Hakan Göktaş, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Doğan Ensivri, Yapım Kontrol ve Uygulama Şube Müdürü Egemen Eceoğlu, Akhisar Muhtarlık İşleri Ali Aybars Özbilgin ve teknik personeller ile birlikte Akhisar ilçesinde gerçekleştirilen prestij cadde proje düzenlemelerini yerinde inceledi. Esnaf ve vatandaşlar incelemeler sırasında bilgilendirilirken; Akhisar halkı yapılan düzenlemeler için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Akhisar’a prestij kazandıracak çalışmaların hayırlı olmasını diledi. 

Çalışmalar Hız Kesmiyor

Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, incelemelerin ardından projeye ilişkin açıklamalarda bulundu. Topkaya, “Akhisar ilçemizin en işlek caddelerinden olan Hilaliye ve Şehit Polis Cemal Ilgaz Caddelerinde prestij cadde çalışmalarımızı çok hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Hilaliye Caddesinde kaldırım çalışmalarımıza hız kazandırdık. Kaldırım çalışmalarımız tek tarafta tamamlandı, diğer şeritte çalışmalarımız devam ediyor. Şehit Polis Cemal Ilgaz Caddesinde yağmur suyu hatlarının son döşemelerini yapıyoruz.  Ardından burada da kaldırım çalışmalarımızı yapacağız. Aydınlatma direklerimizin montajını tamamladıktan sonra Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı tarafından da asfalt çalışması yapılacak. İki tane prestij caddesini Akhisar’a kazandırmış olacağız” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akhisar 15 SOKAK MAGDURU
Akhisar 15 SOKAK MAGDURU - 3 ay Önce

Çok hızlı bı şekilde mi surduruyorsunuz ? Bence dalga geçiyorsunuz. Yaz aylarından itibaren evlerimiz arabalarımız perişan oldu. Yolda yürüyemez olduk. Esnaf zaten araçları park ettirmiyor . Maskiyi arıyoruz zabitayi arıyoruz iletişime geçen yok. Yol zaten köstebek yuvası gibi. Kaç defa aracımı iç dış yıkamaya verdim. MANİSA BELEDİYESİ BİZE SADECE ZARARA SOKTUN.YETER ARTİK YAPMAYİN DAHA İYİ. PERİŞAN OLDUK KAC AYLARDİR. Birde çok hızlı mış.

Akigo
Akigo - 3 ay Önce

Hastane nin önünde ki yeşil alan çift şerit olmadan yapılan işin hiçbir anlamı olmaz.

Hilaliye mağduru
Hilaliye mağduru - 3 ay Önce

Söylentilere göre ortaya refüj yapılacakmış gerçekten bu aktif olan bir yolda neden daraltmaya gidiyorsunuz orda oturan insanlar nasıl park edecek hangi akılla yapılıyor gerçekten çok merak ediyorum. Sürekli yapılıyor ediliyor, bir proje detayı vermek paylaşmak bu kadar mı zor?

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber