“Bu kadar da olmaz” dedirten olay!

Akhisar Belediyesine bağlı temizlik işçilerinin yapmış olduğu hareket tüm vatandaşlarımız tarafından tepkiyle karşılandı.

“Bu kadar da olmaz” dedirten olay!
Akhisar’ın Kethüda Mahallesinin (Misak-ı Milli İlköğretim Okulu arkası) 16 sokak üzerinde bulunan engelli araç park alanı önüne konulan çöp konteynerleri tepkiye yol açtı.

Akhisar Belediyesine bağlı temizlik görevlilerinin duyarsızlığını eleştiren vatandaşlar engelli araç park alanının bu şekilde kapatılmaması gerektiğini ifade ettiler.

Engelli vatandaşlarımız için ayrılan araç park yerlerine sadece çöp konteynerlerinin konulması değil, engelli olmayan bazı vatandaşlarımızın da araçlarını park etmeleri trafik ekiplerince de gözlerden kaçıyor.

Vatandaşların sadece engelliler haftası veya gününde değil her zaman bu konuda daha duyarlı olması gerektiğini ifade eden bazı vatandaşlar bu hareketlere tepki gösterdi. 

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2015, 15:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Deniz
Deniz - 6 yıl Önce

Kesinlikle bu tür şeylere göz yumulmamalı. Engellilere gösterilen özen medeni toplumların en büyük göstergelerindendir. Herkes bir engelli adayı olduğunu unutmamalı ve bu alanda özen göstermelidir.

Yok
Yok - 6 yıl Önce

Gayet normaldir

Mehmet golgeli
Mehmet golgeli - 6 yıl Önce

Belediye cop gorevlileri zaten gorevlerini yapmiyor... 44 sokak ucg3n park bolgesindeki cop varillerini pazar gunleri sade kapagini kaldirip icinden 2-3 torba alip kapanac sekilde birakiyorlar.. defalarca uyatmama belediyeyi aramama ragmen ayni seyleri yapmaya devam ediyorlar... artik normal karsiliyorum her ne yaparlarsa.. belediye belediye degil ali baba ciftligi mubarek...

Alhisarlı
Alhisarlı - 6 yıl Önce

2 kişinin duyarsızlığını belediyeye mal edemeZsin ...Akhisar Press

Halk
Halk - 6 yıl Önce

belediyenın engellilerle ilgili projelerlnı göz önünde bulundurarak bana hiç inandırıcı gelmedi şahsen.....

doğru bilgi
doğru bilgi - 6 yıl Önce

keşke bir belediyeye sorsaydınız bu durumuda rezil olmasaydınız akhisarpress. tostçunun ittiği konteynerlerden medet umar hale gelmişsiniz.

hacı
hacı - 6 yıl Önce

o zaman belediye o tostçuyu uyarsın ne demek sen bos konusma

MAHALLE SAKİNİ
MAHALLE SAKİNİ - 6 yıl Önce

çöp konteynırlarından geçtim madem engelliler için park yeri 2 gündür ordan almayan ford c max arabayı (plakasını yazmıyorum artık!) haber yapın arabasında hiç bir engelli ibaresi yok ne hakla engelliler için olan park yerini işgal ediyor polisler hiç mi görmüyor bunu biz deli gibi park yeri ararken bu mahalle de ne hakla oraya öyle koyuluyor. belediye bir şeyi görecekse bir an önce bu mahalleye araçlar için park yeri sağlasın.!!!

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber