Boşnak ve Ekibi Gölmarmara'da

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) başkan adayı Erol Boşnak ve ekibi Gölmarmara’da ki ziyaretlerine Gölmarmara

Boşnak ve Ekibi Gölmarmara'da

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) başkan adayı Erol Boşnak ve ekibi Gölmarmara’da ki ziyaretlerine Gölmarmara Belediye Başkanı Birol Bak’a yaparak başladı.


Gölmarmara Belediye Başkanı Birol Bak’a ekibini tanıtan Erol Boşnak; ‘‘Gölmarmara’nın Akhisar Ticaret ve Sanayi odasına bağlı olduğunu, bu anlamda ilçenin sorunlarının kendilerini ilgilendirdiklerini, ilgili her konuda yardımcı olmaya hazır olduklarını belirtti.


Erol Boşnak ve ekibi sırasıyla Esnaf Kefelet kooperatifi ve Ziraat Odasını ziyaret etti. Başkan Erdal Ziyan İle Görüşen Erol Boşnak ATSO’nun daha iyi yönetilmesi bağlamında destek istedi. Daha sonra mevcut oda üyeleri işyerlerinde ziyaret edilerek ekip tanıtımı ve projelerin aktarımı yapıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber