Beymo Mobilya'dan Size 3 Gün Antalya Tatili

Akhisar’da yıllardan beri mobilya sektörü üzerine hizmet veren Beymo Mobilya 1. Nakliye Caddesi üzerinde

Beymo Mobilya'dan Size 3 Gün Antalya Tatili

 

Akhisar’da yıllardan beri mobilya sektörü üzerine hizmet veren Beymo Mobilya 1. Nakliye Caddesi üzerinde yeni açtığı mağazasında bir ilke imza attı. Beymo Akhisar Merkez’de bulunan 2 mağazasında 30 Nisana kadar ziyaretçilerine alışveriş şartı olmadan sadece form doldurmaları karşılığında çekilişe katılarak Antalya, Kemer’de 3 gün 2 gece, 4 çifti tatile gönderecek.

 

Mağazalarda doldurulacak formlar şeffaf sandıklara atılarak 30 Nisana kadar kampanya devam edecek. Kampanyanın başlangıcını Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Ali Erdayıoğlu sandıkları mühürleyerek başlattı.

 

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Ali Erdayıoğlu sözlerinde; “ Beymo Mobilya Akhisar’ın en eski deden, babadan gelen marangozhaneden gelip, bugün bu duruma gelen, babanın oğullarına devrettiği oğullarıyla beraber çalıştığı bir işyerindeyiz. Gayet güzel ve nezih bir işyerin açmışlar, ben babaları İbrahim abiyi yakınen tanıdığım Akhisar’da bu işin duayeni olan birisidir. İşyerini gezdim ürünleri çok güzel ve kaliteli, Akhisar halkının bundan sonra İzmir’e veya şehir dışına gitmesinler. Aradıkları her şeyi burada Akhisar’ımızda bulabilirler. Öte yandan Beymo Mobilyanın böylesine güzel bir kampanya başlatarak Akhisar’a bir ilki başlatmasını da tebrik ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

 

Akhisar’da 4 mağazası ile hizmet veren Beymo Mobilya Mağaza sorumlusu Emre Beyinli yaptığı açıklamada; “Kampanyamız neticesinde Beymo Home, Beymo Life ziyaretçileri arasında seçilecek 4 çiftimiz, Antalya Kemer Zena Resort Hotel’de 3 gün 2 gece tatile gönderiyoruz. Müşterisini tatile gönderme kampanyası tahmin ettiğiniz üzere ilk kez yapılan bir kampanya değil. 

 

“Alışveriş şartı olmadan çekilişe katılına biliyor”

 

Ama alışveriş şartı olmaksızın ziyaretçilerini tatile gönderme kampanyasının bir ilk olduğunu söyleyebiliriz.

 

  Beymo olarak 30 Nisana kadar mağazalarımızı ziyaret eden her ziyaretçimiz için bir çekiliş hakkı veriyoruz. Altını çizerek bir kez daha söylüyorum, alışveriş şartı olmaksızın her ziyaretçimize bir çekiliş kuponu ile tatil şansı veriyoruz.

 

Şimdi Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Ali Erdayıoğlu ile birlikte sandıklarımızı mühürlüyoruz ve kampanyanın Akhisar’a hayırlı olmasını diliyorum. Herkese bol şanslar dilerim.”dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber