Belediye Personeli Artık Etkili İletişecek

Akhisar Belediyesi Personeline Etkili İletişim ve Takım Çalışması semineri semineri verildi.

Belediye Personeli Artık Etkili İletişecek

Akhisar Belediyesi Personeline Etkili İletişim ve Takım Çalışması semineri semineri verildi. Akhisar Belediyesi Meclis Salonunda yapılan ve yaklaşık 1 buçuk saat süren seminerde personele aileden, iş ortamına kadar etkili iletişim hakkında bilgiler verildi.

İletişim uzmanı Oğuz saygın, seminerde iletişim sanatları, kelimelerin öğrenmedeki rolü ile beden dilinin kullanılmasına yönelik örneklemelerle sunum yaptı.

Seminer boyunca birbirinden ilginç bilgilere yer veren Saygın, dinleyicilerle kurduğu iletişim ve izleyicileri sahneye davet ederek yaptığı pratik çalışmalarla oldukça keyifli bir sunum gerçekleştirdi. Erkeklerin sonuç ve fayda alma odaklı düşünmelerine karşılık kadınların duygusal düşündükleri tespitini yapan Saygın, insanların kırmızı, yeşil, sarı ve mavi olarak 4 ayrı renge ayrıldığını söyleyerek, her rengin karakteristik özelliklerinden örnekler sunarak, izleyicilerin kendi renklerini bulmalarını test edecekleri bir pratik çalışma yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber