Bayburtlular Derneği Polislerle Bir Araya Geldi

Akhisar Bayburtlular Derneği Polis Teşkilatının 168. Yılı dolayısı ile Akhisar’da

Bayburtlular Derneği Polislerle Bir Araya Geldi

Akhisar Bayburtlular Derneği Polis Teşkilatının 168. Yılı dolayısı ile Akhisar’da görev yapmakta olan polisler ile birlikte Dayıoğlu Kasabı Muhtarın yerinde bir araya geldi.

Yemekte konuşan Akhisar Bayburtlular Derneği Başkanı Fahri Başyiğit; “Türk Polis Teşkilatının 168. Yılı nedeniyle bir organizasyon düzenledik. Onlarla yöresel yemeklerimizi paylaştık. Tüm polis arkadaşlarımıza katıldıkları için teşekkür ediyoruz. Görevlerinde başarılar diliyoruz.” Dedi.

Yemeğe katılanlara Bayburt yöresine ait yemekler ikram edildi.

Kendileri için böyle bir organizasyon düzenledikleri için memnun olduklarını dile getiren Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan; şahsım ve teşkilatım adına bizler için bu organizasyonu düzenlediğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber