Basketbol Paneline Nazar Değdi, İsmet Badem Kaza Geçirdi

Basketbol’un devleri Akhisar’lı dev öğrencilerle buluştu, sonrasında ise organizasyona Nazar değdi.

Basketbol Paneline Nazar Değdi, İsmet Badem Kaza Geçirdi

 

Basketbol’un devleri Akhisar’lı dev öğrencilerle buluştu, sonrasında ise organizasyona Nazar değdi.

 

251 Bin Dev Öğrenci Projesi kapsamında; Akhisar 27 Bin dev öğrenci ilçe basketbol proje kurul kararıyla düzenlenen “Basketbolun devleri dev yüreklerle”panelinde basketbolun duayenleri Akhisar’lı basketbol severlerle buluştu.


Basketbol duayeni İsmet Badem, Fanatik basketbol gazetesi yazarı Burçin Badem, Radikal gazetesi spor yazarı ve Lig Tv yorumcusu Yiğiter Uluğ; kurul menajeri ve spor salonu işletmecisi Dilara Taşköprü’nün yaptığı organizasyon sayesinde Akhisar’lı basketbol severlerle “Basketbolun devleri dev yüreklerle” panelinde buluştu. Panel de ayrıca Akhisar Belediyespor Antrenörü Zafer Aktaş, oyuncular Tyrone Nelson, Ömer Halat ve ilçe basketbol proje kurulu koordinatörü Av. Taner Baş’da konuşmacılar arasında yer aldı.  


İsmet Badem’in keyifli ve esprili moderatörlüğünde geçen panelde İsmet Badem sporun önemi ve gerekliliği üzerinde dururken, bol bol hayatından çeşitli anektotlarla yer vermesi konuşmasına ayrı bir tad kattı. Yorumcu Yiğiter Uluğ “Spor’u spor olarak görmek ve sevmek gerektiğini, sonuç odaklı ve devamlı başarı isteyen yaklaşımın hatalı olduğuna değindi” Burçin Badem ise basketbolun dünü ve bugünü hakkında çeşitli saptamalarda bulundu.


 Antrenör Zafer Aktaş Akhisar’da basketbolun geçirdiği gelişim üzerine ve Akhisar Belediyespor basketbol takımının şu an bulunduğu yer hakkında bilgiler verdi.   Tyrone Nelson, Ömer Halat’da kariyerleri ve hedeflerini dinleyiciler ile paylaştılar. Ayrıca katılımcılara imzalı olarak top dağıtımı yapıldı.


Panel bitiminde Akhisar’da bir ilk yaşandı. Akhisar Sevgi yoluna kurulan seyyar potada atış yarışması düzenlendi. Beden eğitimi öğretmenleri Süleyman Caner, Fatih Tunç, Çağatay Özçelik’in organize ettiği yarışmada Akhisar Kaymakamı, Kamil Köten; Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Akhisar Belediyesi Başkan Yardımcıları Ömer İşçi ve Latif Çakmak da 3 sayılık atış denemesi yaptılar. Basketbolsever katılımcılardan kazananlara  basketbol  topu dağıtımı yapıldı. Ayrıca 5 kişi pizza pizza’dan pizza menüsü kazandılar.    


Çok iyi devam eden organizasyonun sonlanması ile birlikte ise organizasyona nazar değdi. Basketbol duayeni İsmet Badem’in sporseverlerle vedalaşması sırasında arkasından bir aracın çarpması ile yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Yapılan ilk muayenede ayak tarak kemiğinin kırıldığı tespiti konarak alçıya alındı. Karşı yandan şikayetçi olmayan İsmet Badem ise neşeli tavırları ile hasta hanenin ilgi odağı oldu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber