Başkandan, vatandaşlara şarkılı evde kal çağrısı

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, belediyenin anons sistemi ile Akhisarlılara seslenerek ‘Evde Kal’ çağrısı yaptı, ardından “Güzel Günler Göreceğiz” şarkısını yayınlayarak vatandaşlara moral verdi. 

Başkandan, vatandaşlara şarkılı evde kal çağrısı

Koronavirüs salgınına karşı Akhisar’da etkin bir mücadele ortaya koyan Akhisar Belediyesi, bu kez belediyenin anons sistemi ile vatandaşları uyardı. Sokak ve caddelerdeki vatandaşlara, belediyenin anons sistemi ile ‘Evde Kalçağrısı yapan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, yaptığı anonsun ardından  Edip Akbayram’ın “Güzel Günler Göreceğiz” isimli şarkısını da yayınlayarak vatandaşlara moral verdi. 

Sosyal medya, reklam ve tanıtım alanlarında, dijital pano, cep telefonu mesajları ve broşürler ile Evde Kal çağrılarını sürdüren Akhisar Belediyesi son olarak belediye anons sisteminden şarkılı evde kal çağrısı vatandaşların da büyük beğenisini aldı. Vatandaşlar, dezenfekte çalışmalarının yanı sıra kendilerine moral verdikleri için Akhisar Belediyesi’ne ve Başkan Besim Dutlulu’ya teşekkürlerini iletti. 

“BU ZOR GÜNLERİ HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ”

Başkan Besim Dutlulu, yaptığı anonsta şu ifadelere yer verdi: “Değerli Akhisarlılar. Sizlerden ricam, koronavirüs tehdidi ortadan kalkıncaya dek evlerinizde kalmanız ve zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamanızdır. Güzel günlere olan umudumuzu, sevgimizi ve inancımızı asla kaybetmedik. Bu zor günleri de hep birlikte mücadele ederek aşacak ve güzel günler göreceğiz. Saygılarımla. Sağlıkla kalın” dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber