Başkan Hızlı'dan büyük destek

Akhisar Belediyesi öncülüğünde Akhisar Bedensel ve Zihinsel Engelliler Derneği (ABZED) tarafından gerçekleştirilen

Başkan Hızlı'dan büyük destek

Akhisar Belediyesi öncülüğünde Akhisar Bedensel ve Zihinsel Engelliler Derneği (ABZED) tarafından gerçekleştirilen 'Tatile Engel Yok' projesi kapsamında düzenlenen Survivor tatil kampı Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı konuk etti. Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya başkan yardımcısı Ömer İşçi ve AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit de eşlik etti.

ABZED Başkanı Cem Bayrak, "Akhisar Bedensel Zihinsel Engelliler Derneği olarak engellilerimizin deniz ve güneşten faydalanmaları için ilk olarak bu yıl Dikili Bademli Killik Koyu Ali Babanın Yeri olarak bilinen yerde ABZED Survivor tatilimiz yaklaşık 1 ay önce başladı. Tatile Engel Yok ABZED Survivor Tatil Projesi'ni her yıl düzenlemeyi ve burada engellilerimizin eczanede bulunmayan şifadan faydalanmalarını sağlamayı hedefliyoruz.

TÜRKİYE’DE BİR İLK

Engellilerimizin mutluluğunu görmek bizleri de çok mutlu ediyor. Engelli ve ailelerinden hiçbir ücret talep etmeden Akhisar Belediyesi, derneğimiz, yardım sever iş adamı ve hayırsever vatandaşlarımızın desteğiyle yapılıyor. Bu proje aynı zamanda Türkiye’de örneği olmayan ilk projedir. 1 ay içerisinde bu projeden faydalanan engelli bireylerin üzerinde yapılan tetkiklerde olumlu sonuçları elde etmiş olmamız bizlerin doğru yolda olduğunu kanıtlamıştır. Bizleri ziyaret eden ve projede emeği geçen Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya da teşekkür ederim" dedi.

Başkanı Salih Hızlı engellilere yönelik yapılan bu etkinliği başarılı bulduğunu ve sürdürülebilir olması gerektiğini vurguladı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber