Başkan Dutlulu'dan, koronavirüs uyarısı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Akhisar Belediyesi Pazar yerlerindeki denetimlerini sürdürüyor.

Başkan Dutlulu'dan, koronavirüs uyarısı

Akhisar Belediyesi’ne bağlı Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler Pazar yerleri girişlerinde dezenfektan ile girişleri sağlarken aynı zamanda maske kontrolü yapıyor ve maskesi olmayan vatandaşlara da ücretsiz maske veriyor.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızın pazar alışverişlerini en sağlıklı şekilde gerçekleştirmeleri için çalışmaya devam ediyoruz.

Zabıta ekiplerimiz, koronavirüs tedbirleri kapsamında Çarşamba pazarı girişinde maske dağıtımı ve dezenfektan uygulaması yaptı. Pazarcı esnafımız ve vatandaşlarımızın, güvenli mesafe kurallarına uymaları konusunda denetimlerimiz devam ediyor” dedi.

BU BİR HASTALIK HERKESİN BAŞINA GELEBİLİR

Öte yandan koronavirüs artışına değinen Başkan Dutlulu sosyal medya hesabında, “Corona vaka sayısı normalleşme sonrası sadece şehrimizde değil tüm ülkemizde artış gösterdi. Karantina uygulaması daha önce bir çok mahalle ve sokakta yapılan rutin bir uygulama. Sosyal medyada ırk dil din ayrımı yapılan ve hakarete varan yorumları üzülerek okuyorum. Lütfen bunun bir hastalık olduğunu ve herkesin başına gelebileceğini unutmayalım” dedi.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber