Başkan Dutlulu, "1983'teki ruhu tekrar yakalayalım"

Akhisar Belediye Meclisinin  Temmuz ayı toplantısında, meclis üyelerine ve toplantıyı takip eden Akhisarlılara “AKHİSARSPOR YÖNETCİLERİ PLAKET TÖRENİ 1983” yazılı bir fotoğraf gösteren başkan Besim Dutlulu, “Akhisarspor’umuz için 1983teki  birlik beraberlik ruhunu tekrar yaşatalım” dedi.

Başkan Dutlulu, "1983'teki ruhu tekrar yakalayalım"

Gösterilen fotoğrafta  o yıllarda görev yapan, Kaymakam, Belediye Başkanı, Emniyet Müdürü, o yıllarda görev yapan yönetim kurulunun yanında, Akhisarspor’a gönül vermiş iş adamları, siyasi parti temsilcileri ile birlikte 40 kişi bulunuyor.

Akhisar Belediyesinin Temmuz ayı  Belediye Meclis toplantısında konu hakkında  kısa bir konuşma yapan başkan Besim Dutlulu, “Akhisarspor başkanımız Hüseyin Eryüksel’in merhum ağabeyinin de bulunduğu resimde, Akhisarlı idarecilerin yanında toplumun geniş kesimlerinden Akhisarlılar  var. Bildiğim  kadar aramızdan ayrılan Akhisarspor’a destek veren bir çok büyüğümüz rahmetlik oldular. Onları minnetle anıyoruz. 3 ligde mücadele ettiğimiz günlere ait   fotoğraftaki  gibi Akhisarspor’umuz için aynı birlik  beraberlik  günlerini yakalayacağımıza inanıyorum. Kulübümüzün    başkan ve yönetim kurulumuz gibi tüm Akhisarlıların tekrar Süper Lige çıkmak için en önemli olan birlik beraberlik içinde  hareket etmektir.” Dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber