Başkan Besim Dutlulu esnaf buluşmalarına devam ediyor

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Efendi Mahallesi Çınarlı kapı esnaf buluşması ardından Merkez çarşı esnafı ile bu sabah kahvaltı da buluştu.

Başkan Besim Dutlulu esnaf buluşmalarına devam ediyor

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Efendi Mahallesi Çınarlı kapı esnaf buluşması ardından Merkez çarşı esnafı ile bu sabah kahvaltı da buluştu. Yapılan projelerden ve gelecekteki projelerinden bahseden Başkan Besim Dutlulu ortaya koyacakları her projede Akhisarlıların da söz sahibi olduğunu belirterek buluşmaların devam edeceğini belirtti.

Esnafla sohbet edip talep ve önerilerini alan Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Bu sabah Merkez Çarşı esnafımızla kahvaltıda bir araya geldik. Esnafımızla hem sohbet ettik hem de talep ve önerilerini dinledik. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederim” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber