Başkan Adayı Halil İbrahim Doğan Ekibini Açıkladı

Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hailil İbrahim Doğan Basın açıklaması yaparak 18 Mart Pazar günü yapılacak olan Esnaf Kefalet Kooperatifine adaylığını resmen açıkladı.

Başkan Adayı Halil İbrahim Doğan Ekibini Açıkladı

Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hailil İbrahim Doğan Basın açıklaması yaparak 18 Mart Pazar günü yapılacak olan Esnaf Kefalet Kooperatifine adaylığını resmen açıkladı.

 

Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası önünde Basın açıklmasını yapan Doğan Kendi eli ile lokma dağıttı.

 

Halil İbrahim Doğan Konuşmasında, “Değerli Basın Mensupları ve saygı değer davetliler Hepiniz Hoş geldiniz. Bugün burada Basın toplantısını yapmamın sebebi 18 Mart 2012 Pazar günü yapılacak olan Esnaf Kefalet Kooperatifinin Genel Kurulunda Başkan Adayı Olduğumu açıklamak için buradayız.


Değerli Basın Mensupları bir yıl önce başkan ve yönetimi seçmiştik fakat seçtiğimiz bu arkadaşlarımız bir yıl sürmeden birbirine düştüler hizmet yerine koltuk kavgası yaptılar. Sonra Başkan vekili olan arkadaşımız mevcut Başkanı düşürerek kendisi Başkan olmuştur. Bu defa huzursuzluk ve gerginlik daha da çok artmıştır.


Başkanlıktan düşen arkadaş ve iki yönetici arkadaşıyla Basın toplantısı yapmak istediği zaman da karşı olan yöneticiler tarafından engellenmek istenmiştir. Tartışma büyüyünce Emniyet Müdürlüğü' nden polis çağırılarak basın toplantısını dahi polis nezaretinde yapmışlardır. Basın toplantısını yapan arkadaşları tehdit ettikleri için savcılığa dilekçe verip can güvenliğimiz yoktur diyerek Yönetim kuruiu toplantılarını dahi polis nezaretinde yapmışlardır. Sonra birbirini suçlayarak üst kuruluşlara ve Bakanlığa şikayet ettiklerinden dolayı müfettişler gelmiştir. Bu olumsuzluklardan dolayı personel çalışamaz duruma gelmiştir.

 

Değerli Basın Mensupları!


Akhisar Esnaf Kefalet Kooperatifinde daha önce görev yapan Rahmetle Andığım Nuri Giyik, Recep Dost , Niyazi Düzey, ağbilerim döneminde denetim kurullarında bulundum. Bu ağbilerimden çok şeyler öğrendim. Hiçbir zaman saygısızlık yapmadım.

 

Değerli Basın Mensupları!

 

Bu kutsal görevler Bilgi ister, Yürek ister, bu işler Emek ister. Biz hazırız. Değerli Basın Mensupları             

18 Mart 2012 Pazar günü yapılacak olan Akhisar Esnaf Kefalet Kooperatifine Başkan Adayıyım. Diğer aday olan Arkadaşlarımıza da Genel Kurulda Başarılar Dilerim.” dedi.

 

Halil İbrahim Doğan basın açıklamasında seçime gideceği listesinide açıkladı. listele;


1-Halil İbrahim Doğan 

2-Yusuf Künel

3-Ali Sert

4-Sami Ekerbiçer

5-Bülent Fındık

6-Abizer Açıkbaş  şeklinde oldu 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber