Başhekim Yardımcısı Erdoğan Arslan'a Yapılan Saldırı Hala Aydınlatılamadı

Akhisar Devlet Hastanesi başhekim yardımcısı Erdoğan Arslan’ı (33) sopayla darp olayıyla ilgili iki kişi daha aranıyor.

Başhekim Yardımcısı Erdoğan Arslan'a Yapılan Saldırı Hala Aydınlatılamadı

 

Akhisar Devlet Hastanesi başhekim yardımcısı Erdoğan Arslan’ı (33) sopayla darp olayıyla ilgili iki kişi daha aranıyor. Sopayla darp ettiği öne sürülen zanlılardan F.K.(26), çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Akhisar kapalı Cezaevi’ne gönderilmişti. Arslan'ın ise aldığı darbeler sonucu kolu kırılmış ve beyin travması geçirmiş ve bu nedenle iki gün hayati tehlike geçirmiş, on günlük tedavi sürecinden sonra taburcu edilmişti. Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, çirkin saldırıyı kınamıştı.


Olay günü Zanlılardan F.K., yakında bulunan sivil polisler tarafından yakalanmış, diğeri ise kaçmıştı. Kaçan kişilerden birinin kimliği tespit edilmesine rağmen hala bulunamadı.


Başhekim Yardımcısı Arslan, evinin önünde arabasından indiği sırada, eşi ve çocuğunun gözü önünde görgü tanıklarına göre üç kişi oldukları ikisinin darp ettiği diğerinin ise gözetleme yaptığı belirtildi. Ayrıca bir kişinin olay günü evinin önünde keşif yaptığı iddia edildi.


Olay üzerinden 75 gün geçti


Olayı karışan ve kimlikleri tespit edilen şahıslar hala bulunamadığını belirten Arslan bu durumdan büyük üzüntü duyduğunu belirterek; Ben ne yaptım ise devletim ve milletim için kanunlar çerçevesinde yaptım. Dürüstlüğümün cezasını hiç tanımadığım kişiler tarafından hunharca saldırılarak öldüresiye kafama vurmalarını içime sindiremiyorum. dedi. Hiç kimseyle husumetinin olmadığını söyleyen Arslan, Emniyet güçlerinin olayı bir an önce çözmelerini ve faillerin adalete hesap vermelerini istiyorum. Dedi.

 

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber