Başbakan Erdoğan Akhisar'a geliyor

Ak Parti Manisa Milletvekili Akhisarlı Uğur Aydemir, yerel basın

Başbakan Erdoğan Akhisar'a geliyor

Akhisarpress.com - Ak Parti Manisa Milletvekili Akhisarlı Uğur Aydemir, yerel basın mensupları ile Gülbeyaz-ı Ziyafet Restaurantta kahvaltı yaparak şuana kadar yaptıkları ve yapacakları projeleri anlattı.

Ak Parti Akhisar Belediye başkanı Salih Hızlı, başkan yardımcısı Latif Çakmak, İlçe başkanı İ. Hakkı Şenyiğit, Kadın Kolları başkanı Şemsi Okur, Ak Parti Akhisar Belediye başkan aday adayları Ahmet Dutlulu, Rıza Bahar ve Ali Velestin, yönetim kurulu üyeleri ve gençlik kolları da katıldı.

Projelerini anlattıktan sonra bir gazetecinin şuana kadar Akhisar'a başbakan veya Cumhurbaşkanının gelmemesini hatırlatması üzerine Aydemir, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bu ay içinde Akhisar'a gelebileceği müjdesini verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber