Balkan Göçmenleri Halk Oyunları Ekipleri Kuruyor

Akhisar Balkan Göçmenleri Yaşatma ve Dayanışma Derneği (BAL-GÖÇ) Göçmen oyunlarını Akhisar halkına öğretmeye hazırlanıyor.

Balkan Göçmenleri Halk Oyunları Ekipleri Kuruyor

 Akhisar Balkan Göçmenleri Yaşatma ve Dayanışma Derneği (BAL-GÖÇ) Göçmen oyunlarını Akhisar halkına öğretmeye hazırlanıyor.

Akhisar Balkan Göçmenleri Derneği, kendi bünyesinde oluşturacakları Halk Oyunları grupları ile Balkan oyunlarını herkese öğretmeyi hedefliyor. Açılacak Halk Oyunları kurslarında 8-15 yaş ve 16 ile üstündeki yaş gruplarını Üsküp oyunlarını öğreterek Halk Oyunları ekipleri oluşturmak istiyor.

Bay – Bayan herkesin katılabileceği ÜCRETSİZ halk oyunları kurslarına kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için bizzat dernek binasına ya da telefon yolu ile Dernek Başkanı Tunay Gül ve Dernek Başkan Yardımcısı Hakan Çalışkan’a ulaşılabilir.

İLETİŞİM;
Dernek Binası: Akhisar Merkez Reşatbey Mahallesi Rumeli Caddesi 316 sokak 130 numara Gayret Camii karşısında
Tunay Gül: 0543 294 89 40
Hakan Çalışkan: 0536 836 53 42

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2015, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber