Bakan Günay'dan ATSO'nun tarihi evine destek sözü

Akhisar Müzesin açılışı için Akhisar’a gelen Turizm ve Kültür Bakanı Ertuğrul Günay açılıştan sonra şehirde incelemelerde bulundu.

Bakan Günay'dan ATSO'nun tarihi evine destek sözü

 

Haber Merkezi

 

Akhisar Müzesin açılışı için Akhisar’a gelen Turizm ve Kültür Bakanı Ertuğrul Günay açılıştan sonra şehirde incelemelerde bulundu. İncelemeler sırasında Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu ATSO tarafından satın alınan tarihi bina hakkında Bakan Günay’a bilgiler verdi.   


            Binanın ATSO tarafından satın alındığını burayı Akhisar Kültür ve Sanat Evi haline getirerek Akhisarlıların ve Akhisar turizminin sunmak istediklerini anlattı. Mehmet Ali Erdayıoğlu’nu dikkatle dinleyen Günay projenin hazırlatılmasını, proje hazırlandıktan sonra Bakanlık ve İl Özel İdaresi tarafından gerekli desteklerin verileceği konusunda Erdayıoğlu’na söz verdi.


            ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu’da Bakana verdiği destek sözü nedeniyle teşekkür etti.

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber