ATSO İle Ticaret Borsası basınla kahvaltıda buluştu

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Akhisar Ticaret Borsası (ATB) ile birlikte Egea'da düzenledikleri kahvaltı programında Akhisarlı basın mensuplarının 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Gününü kutladılar.

ATSO İle Ticaret Borsası basınla kahvaltıda buluştu

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Akhisar Ticaret Borsası (ATB) ile birlikte Egea'da düzenledikleri kahvaltı programında Akhisarlı basın mensuplarının 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Gününü kutladılar.

Kahvaltı programına ATSO Yönetim kurulu başkanı Dr. Mehmet Ulusoy, Meclis başkanı Feride Sakarya, Akhisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alhat ve yönetim kurulu üyeleri ile Akhisarlı basın mensupları katıldı. 

ATSO Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy; “10 Ocak çalışan gazeteciler günü, Türkiye’ye özgü bir gün bugün Dünya’da kutlanan bir gün değil. Benim için gazetecilik mesleği çok önemli bir meslek. Neden önemli demokrasimizin gelişmesi için destek veren en önemli kurumlardan biri. Gazeteciler hür olmalı kimseye bağımlı kalmadan kalemine, yazısına dile getirebilmeli bundan dolayı ben sizlere üstlendiğiniz bu görevde başarılar diliyorum. Yerine getireceğinize layığı ile inanıyorum. İnşallah ülkemiz daha da güzelleşir. Bizim de sivil toplum örgütü olarak beklentimiz bu doğrultuda. Hayırlısı olsun” dedi. 

Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat; “Akhisar’da bugün ticaret odamızla beraber yani TOBB çatısı altında iki kuruluşun beraber birlikte olabildiğimizi gösterdik. Sizlerinde buraya hepinizin katılımı ile basınımızın birlikteliğiyle gösterdiğimiz bu güzel günü hepinizin kutluyorum. Ama burada en güzel anlatım hikayemiz şu; Akhisar’da birliktelik ve beraberlik çok güzel yürüdüğü çünkü biz gelişmekte olan bir ülkeyiz, gelişmekte olan bir şehiriz. Bu şehre hep birlikte ekonomisiyle sizin gösterdiğiniz basındaki haberlerinizle kendimizi çok daha yukarlar da anlatabiliyoruz. Çünkü şehrimizin Türkiye’de çok ünlü olduğu zeytin ve zeytinyağımız var. Bunlarla hep birlikte iyi noktaya geliyoruz. Şehrimiz üreten bir şehir. Mehmet ağabeyimizin çok iyi çalışmaları bizi bu sen zeytin hasat şenliklerinde çok üst sıralara taşıdı. Hepinize çok teşekkür ediyoruz basın bizim için çok önemli biz birlikte ne istediğimizi bilen bir şehiriz. O yüzden hep birlikte iyi çalışmalar çıkarıyoruz. Herkesin bazen hiç ciddiye almadığı şehrin katılımını iyi görmediğimiz bu hasat şenlikleri tüketimleri artırıyor. Bu Türkiye’nin her yerinde yapılıyor bir tek Akhisar’da yapılmıyor ama tüketimi artırmamız bu şehrin çok önemine geçecektir. Burada basına çok teşekkür ediyorum. Sizler bu işi yaptınız bakın bizim düşüncelerimiz bir yere kadar ama bunları ulusala sizler taşıdınız. Bunları yaptıklarınız için bizi Akhisar’da birçok konuda Türkiye’de insanlar bizim Ankara’da TOBB başkanımda sizin haberlerinizi okuyor. Bakanlık sizin haberlerinizi okuyor. Yaptığınız iş çok değerli bunları siyasete karıştırmadan yaptığınız için çok çok teşekkür ediyorum. Biz bu birliktelikten dolayı biz çok memnunuz sizlere ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber