Atama beklerken şehit düştü !

Afyonkarahisar'da dün akşam meydana gelen mühimmat deposu patlamasında şehit olan askerlerden Emrah Aral'ın (25), Gölmarmara nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.

Atama beklerken şehit düştü !

Haber Merkezi

 

Afyonkarahisar'da dün akşam meydana gelen mühimmat deposu patlamasında şehit olan askerlerden Emrah Aral'ın (25), Gölmarmara nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. Şehit askerin dün anneannesinin vefat ettiği belirtildi.


Resmi olmayan bilgilere göre, Gölmarmara ilçesi Atatürk Mahallesi 114 Sokak 14 numarada ikamet eden, İstanbul Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümü mezunu Emrah Aral, vatani görevini yapmak üzere kısa dönem olarak askere gitti. Acemi birliğini Samsun'da yapan Aral, daha sonra Afyon'a gönderildi. Emine ve Reşit Aral'ın çiftinin oğlu olan Emrah Aral'ın Ebru adın da ikizinin de olduğunu öğrenildi. Şehit asker Aral'ın okuldan mezun olduktan sonra Gölmarmara'da bir süre vekil matematik öğretmenliği yaptığı belirtilirken, Gölmarmara'da yaşayan ailesinin dün vefat eden anneannesinin cenazesi için Salihli'ye gittiği bildirildi.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber