AKSEK Yönetiminden Kaymakam Köten'e Ziyaret

AKSEK Sevgi Çocukları Rehabilitasyon Merkezi seçimden sonra yeni oluşan yönetimi ile birlikte Akhisar Kaymakamı

AKSEK Yönetiminden Kaymakam Köten'e Ziyaret

Akhisarpress.com - AKSEK Sevgi Çocukları Rehabilitasyon Merkezi seçimden sonra yeni oluşan yönetimi ile birlikte Akhisar Kaymakamı Kamil Köten’i ziyaret etti.

AKSEK Sevgi Çocukları Rehabilitasyon Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Hatip ve yönetim kurulu üyeleri Suudi Arslan, Fikret Türk, Hasan Kirazoğlu, Nuray Bayraktar, Mustafa Bayraktar, Berna Şenbay ve Sabri Kalender’in katıldığı toplantıda Akhisar’ın eksikleri yanı sıra AKSEK Vakfının öncülüğünde bir Engelli okulunun yapımı da gündeme geldi.

Ziyarette konuşma yapan Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, “AKSEK Sevgi Çocukları Rehabilitasyon Merkezi Bizim devlet olarak, sosyal hizmetler olarak, yani yapılan işleri gönüllü olarak kendileri yapmaktalar. Bundan dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum, yeni yönetime de hayırlı olsun diyorum.” Dedi.

AKSEK Sevgi Çocukları Rehabilitasyon Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Hatip’te , “ Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, Sayın Kaymakamımız bizleri herseferinde güler yüzle karşılıyor, ben bundan dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Bizim bugüne kadar yapmak istedğimiz her projemizde kendisi desteğini sürekli hisstetirdi ve bu da bizim azmimizi iki katına çıkarttı. Bizim AKSEK Sevgi Çocukları Rehabilitasyon Merkezi olarak gerçekleştirmek istediğimiz projelerimiz var, bunlardan ilk sırada yer alanı ise Akhisar’daki engeller için bir okul, bir eğitim kurumudur. Bu konu hakkında çalışmlarımıza başladık sayılır. Hayırseverlerimizin ve Kaymakamımızın destekleri ile inşallah böyle bir kurumu Akhisar’a kazandıracağız” dedi.

Ziyaretin ardından AKSEK Sevgi Çocukları Rehabilitasyon Merkezi Kayamkamlık binasına yapılan engelli aracı geçiş rampası için Akhisar Kaymakamına teşekkür ederek, rampanın önünde toplu fotoğraf çekildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber