AKSEK Sevgi Çocukları Mehter Gösterisi Yapacak

AKSEK Sevgi Çocukları Yönetim Kurulu Mayıs ayı toplantısını Derya Un’da gerçekleştirdi. Toplantıda okul inşaatında ki gelişmeler aktarılırken, yapılacak bir sonraki görevler ve atılacaklar adımlar da belirlendi.

AKSEK Sevgi Çocukları Mehter Gösterisi Yapacak

AKSEK Sevgi Çocukları Yönetim Kurulu Mayıs ayı toplantısını Derya Un’da gerçekleştirdi. Toplantıda okul inşaatında ki gelişmeler aktarılırken,  yapılacak bir sonraki görevler ve atılacaklar adımlar da belirlendi.

Türkiye Sakatlar Konfederasyonu 3 Mayıs da yeni yönetimini seçti. AKSEK SEVGİ ÇOCUKLARI yönetim Kurulu üyelerinden Mustafa Bayraktar ve Fikret Türk’de yönetimdeki yerlerini aldılar.

10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle 15 Mayıs gerçekleşecek olan Engelliler yürüyüşünde Sevgi Çocukları da yerini alarak Mehter takımı ile gösterilerini sunacaklar.

Bu yıl  26 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan Çağlak festivali kapsamında Sevgi Çocukları 28 Mayıs Perşembe akşamı gölette özel gösterilerini sunacaklar. 


Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2015, 20:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber