Akhisarspor teknik ekibi sağlık taramasından geçti

TFF birinci lig ekiplerinden,  temsilcimiz Akhisar Belediye Spor’ da teknik direktörlük görevine getirilen Yılmaz VURAL ve yardımcıları Özel Akhisar Hastanesinde sağlık kontrolünden geçti.

Akhisarspor teknik ekibi sağlık taramasından geçti

Özel Akhisar Hastanesi ile Akhisar Belediye Spor arasında imzalanan sağlık protokolüne göre Özel Akhisar Hastanesi Akhisar Belediye Spor’ un resmi sağlık sponsoru olması nedeniyle yeni teknik direktör Yılmaz VURAL ve yardımcıları Mehmet DEMİRTAŞ, Cemal TOSUN, İlhan VAR, Barış GÜROL, Fikri Serhat UMAR ve Muhammed TÜRKMEN’ e Özel Akhisar Hastanesinde ki sağlık kontrollerinde kan tahlili, EKG, Röntgen testleri ve dahiliye,  genel cerrahi, ortopedi ve kardiyoloji muayeneleri yapıldı. Sağlık taraması muayenelerinde Yılmaz VURAL ve yardımcılarının herhangi bir sağlık sorununa rastlanmadı.

Özel Akhisar Hastanesi çalışanları Yılmaz VURAL ve ekibine birinci lig te başarılar dileyerek uğurladı.

Öte yandan; ligin  20. haftasında deplasmanda Altınordu ile karşılaşacak olan Akhisar Belediye Spor, maçın hazırlıklarını kulüp tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber