Akhisarlı şoförler iftarda bir araya geldi

Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası yönetimi, üyeleriyle iftar programında bir araya geldi. 

Akhisarlı şoförler iftarda bir araya geldi

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Emin Akarsu, Ramazan ayında meslektaşlarıyla aynı sofraya oturmanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade ederek, bu geleneklerini ilerleyen yıllarda da sürdüreceklerini söyledi.

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Emin Akarsu; Herkese hayırlı akşamlar dilerim. iftarımıza icabet göstermiş olan siz değerli misafirler değerli İlçe Müftüm bütün siyasi partilerimizin değerli Siyasi partilerin başkanları, yönetimleri, odamızın çok kıymetli üyeleri ilk defa bu sene göreve geldik. Allah nasip etti. Sizlerle birlikte iftar programını gerçekleştirdik. Rabbim inşallah devamını getirme adına sağlığımızı birliğimizi daim eylesin. inşallah. Önümüzdeki yıllara da Cenabı Hak sağlık bir şekilde tekrar çıkarak tekrar tekrar bu iftarlarımızı hep beraber gerçekleştirmeyi bizlere nasip eylesin. Öncelikle ayaklarınıza sağlık çok teşekkür ediyorum. Kısaca şöyle hemen özetleyecek olursak; Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı olarak 16 Ocak 2022 tarihinde seçimle göreve geldik. 21 Ocak tarihi itibariyle üyelerimizi biraz daha ilgilendiriyor. Bu açıklama yapma hissiyatı hissettim. Bu akşam 551 bin TL’le  gibi bir bütçeyle biz odamızda devraldık. üyelerimiz bunu çok net bir şekilde bilsinler. Ama bu iftar yemeğini sağ olsun, buradaki bizim şirketlerimiz yönetim kurulunda ki arkadaşlarımız üyelerimizin desteğiyle Odanın bir lirasına dokunmadan bugün sizlere iftar yemeğini gerçekleştirdik. Odamızın çalışmalarıyla alakalı, 65 yaş üstü toplu taşımada ücret alınmıyor. 

Taksici esnafımız, kamyoncu esnafımız, toplu taşımacılık, J plaka bütün üyelerimizin hepsini tek çatı altında, en azından senede bir gün burada iftar yemeğinde toplayarak sohbet etme imkânı olacağız ve hep beraber Ramazanın feyzinden faydalanmış olacağız. Taksici arkadaşlarla alakalı çalışmalarımız var, J plakala ile ilgili  bayramdan sonra yönetim kurulu arkadaşlarımızla çalışmalara bağlıyacağız dedi.

Akhisar Şoförler ve Otomobilciler Odası iftar yemeğine Akhisar ilçe Emniyet Müdürü Sayım Başaran, Akhisar ilçe Jandarma Komutanı Bin başı Ali Galip Kocaman, Akhisar Ticaret ve sanayi odası Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu, ilçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu, siyasi ilçe başkanları, oda başkanları ve çok sayıda oda üyesi katıldı. 
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
heykel sever
heykel sever - 2 hafta Önce

bu seçimi kaybeden, futbol kulübü başkanı heykel dikmeyi seven beyefendi nerede ?

akigo
akigo @heykel sever - 1 hafta Önce

Akhisar o isimleri çoktan sildi kardeşim, ne acı böle anılacak olmak

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber