Akhisarlı Öğrenciler Atatürk İçin Koştu

Akhisar Belediyesi, Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği, Akhisar Bahçeşehir Kolejinin sponsorluğunda yapılan

Akhisarlı Öğrenciler Atatürk İçin Koştu

Akhisar Belediyesi, Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği, Akhisar Bahçeşehir Kolejinin sponsorluğunda yapılan "27 Aralık Atatürk Kır Koşusu" okullar arası kros yarışmaları Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı içinde yapıldı. Kros yarışmalarına ilçe genelindeki ortaokullar ve liselerden, küçükler, yıldızlar, gençler kategorisinde kız ve erkek takımları ile ferdi öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla Saat 10.00'da başlayan ve yaklaşık 200 öğrencinin katıldığı "Atatürk Kır Koşusu" kros yarışmaları çok çekişmeli geçti. Atatürk Kır Koşusu kros yarışmaları İlkokul, ortaokul ve Liselerin katıldığı 200 öğrenci Atatürk için koştular. Takım ve Ferdi dereceye giren atletizm öğrencilerine kupaları törenle verildi.

Beden Eğitimi Öğretmeni Figen Tarhan'ın sunuculuğunu yaptığı programda dereceye giren takım ve ferdi sporculara kupa ve madalyaları İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer, Manisa Büyükşehir Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, Oryantiring Federasyon Başkanı Danışmanı İbrahim Coşkun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Dilek Yılmaz, Zeynep Gülin Öngör KML Müdürü Nazan Bahar, Akhisar Bahçeşehir Koleji Müdürü Volkan Güler tarafından verildi. 

DERECELERE GİREN ÖĞRENCİLER

Küçük Kızlar Ferdi sıralama: 1. Elif Örmüş (Mehmet Keskinoğlu İ. O.), 2. İrem Öztürk (Şehit Hasan Acar İ.Ö.O), 3.Yağmur Yıldırım (Yavuz Selim İ.O)
Küçük Kızlar Takım Sıralaması: 1. Şehit Hasan Acar İ.Ö.O, 2. Atatürk İlkokulu, 3. Yavuz Selim İlköğretim Okulu

Küçük Erkekler Ferdi Sıralama:  1. Salih Can (Dr. Tarık Sarı İlkokulu), 2. Yasin Bağ (Atatürk İlkokulu), 3. Ömer Uslu (Atatürk İlkokulu)
Küçük Erkekler Takım Sıralaması: 1.Atatürk İlkokulu, 2. Dr. Tarık Sarı İlkokulu, 3. 75. Yıl İlkokulu

Yıldız Kızlar Ferdi Sıralama:1. Meltem Şimşek (Beyoba İhsan Ünlü O.O),2. İrem Yürek (Şehit Hasan Acar İ.Ö.O.), 3. Melike Dudu Aslan (Mehmet Keskinoğlu İ. O.)
Yıldız Kızlar Takım Sıralama: 1.) Şehit Hasan Acar İ.Ö.O. 2.) Mehmet Keskinoğlu, 3.) Ülkü İlköğretim 

Yıldız Erkekler Ferdi Sıralama: 1. Rüstem Kurt (Şehit Hasan Acar İ.Ö.O.), 2.) Görkem Sadık Seyrek (Şehit Hasan Acar İ.Ö.O.), 3. Emirhan Avcı (Ülkü O.O)
Yıldız Erkekler Takım Sıralaması: 1. Şehit Hasan Acar İ.Ö.O., 2.75. Yıl Ortaokulu), 3.) Ülkü O.O.) 

Genç Kızlar Ferdi Sıralama: 1. Cansel Aydın (Zeynep Gülin Öngör KML), 2. Selin Esmeray (Zeynep Gülin Öngör KML), 3. Melek Durmuş (Zeynep Gülin Öngör KML)
Genç Kızlar Takım Sıralaması: 1. Zeynep Gülin Öngör KML, 2. Adnan Menderes Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi, 3. Şeyhisa Anadolu Lisesi 

Genç Erkekler Ferdi Sıralama: 1.Turhan Kaya (Kayhan Ergün Endüstri Meslek Lisesi), 2. Gürkan (Yörük Kayhan Ergün Endüstri Meslek Lisesi), 3.) Sefa Okan (Çağlak Anadolu Lisesi)
Genç Erkekler Takım Sıralama: 1.) Kayhan Ergün Endüstri Meslek Lisesi, 2.) Çağlak Anadolu Lisesi, 3.) Akhisar Anadolu Lisesi
 


Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2016, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber