Akhisarlı Marangozlardan Şehitler İçin Hayır

Akhisarlı marangoz esnafları şehitler için yemek hayrı düzenledi. Sanayi sitesi 3. blok sokağında düzenlenen hayıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Akhisarlı Marangozlardan Şehitler İçin Hayır

 Akhisarmarangoz esnafları şehitler için yemek hayrı düzenledi. Sanayi sitesi 3. blok sokağında düzenlenen hayıra çok sayıda vatandaş katıldı. 

Caddeyi bayraklar ile donatan esnaflar özellikle son zamanlarda Güneydoğu'da terör ile mücadelede şehit olan güvenlik görevlerini anmak için yemek hayrı düzenledi. Saat 12.00'da düzenlenen 2500 kişilik hayıra vatandaş yoğun ilgi gösterdi. 

Siyasi parti temsilcilerininde katılığı yemek hayrı öncesi mevlit okutuldu. 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2016, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber