Akhisarlı Girişimcilere ATSO Ve İŞKUR’DAN Destek

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Çalışma ve İş Kurumu Manisa Akhisar Hizmet Merkezi işbirliğince düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” 14 Aralık 2015 tarihinde Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonunda başladı.

Akhisarlı Girişimcilere ATSO Ve İŞKUR’DAN Destek

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Çalışma ve İş Kurumu Manisa Akhisar Hizmet Merkezi işbirliğince düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” 14 Aralık 2015 tarihinde  Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonunda başladı.

Eğitimin ilk gününde Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Genel Sekreteri Ali Özkervancı ve Çalışma ve İş Kurumu Manisa Akhisar Hizmet Merkezini temsilen Memur Fetullah İnan kursu ziyaret edip kursiyerlere başarılar dileyerek yararlanabilecekleri desteklerden kısaca bahsedip kendilerine teşekkür ettiler.

24 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kapsamında 25 kişiye 9 gün süresince 70 saatlik eğitim verilecektir. Kurs süresince kursiyerlere günlük 20 TL cep harçlığı ödenecek ve genel sağlık sigortası ile iş kazası ve meslek hastalığı primleri İŞKUR tarafından karşılanacak.
Kursu başarıyla tamamlayıp sertifika almaya hak kazanan kursiyerler iş projeleri ile KOSGEB’e başvuruda bulunarak Girişimcilik Destek Programından yararlanabilecekler.
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2015, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber