Akhisar’dan Bayırbucak Türkmenlerine destek

Ak Parti Akhisar İlçe Teşkilatından "Bugün Yardım Zaman'ı " sloganı ile Bayırbucak Türkmen'leri yararına yapılan bağış kampanyasında Ak Parti Akhisar İlçe Teşkilatında toplanan 2 Tır dolusu Yardım malzemesi Bayır Bucağa ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Akhisar’dan Bayırbucak Türkmenlerine destek

Ak Parti Akhisar İlçe Teşkilatından "Bugün Yardım Zaman'ı " sloganı ile Bayırbucak Türkmen'leri yararına yapılan bağış kampanyasında Ak Parti Akhisar İlçe Teşkilatında toplanan 2 Tır dolusu Yardım malzemesi Bayır  Bucağa ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Yardım Severlerin destekleri ile çığ gibi büyüyen  kampanya geçtiğimiz hafta başlamıştı. Akhisar’ın 114 Mahallesini yüksek katılım gösterdiği kampanya için adeta Akhisar kenetlendi.

Yardım Tırlarını Ak Parti Akhisar İlçe Teşkilatı ve Gönüllüler dualar ile uğurladı Törende Konuşan  İlçe Başkanı İsmail Hakkı ŞENYİĞİT; “Kurucu Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımızın duruma karşı göstermiş olduğu özel hassasiyet sebebi neticesinde Sayın Genel Başkanımızın talimatı ile AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığı tüm  Türkiye genelinde bütün il ve ilçe teşkilatlarımızda Bayır Bucak Türkmenlerine yönelik yardım kampanyasını 11 Ocak 2016 tarihi itibari ile başlattı. Kampanyamıza o günden itibaren büyük bir gönüllülük esası ve vefa duygusu ile tüm Akhisarlımızın katkısı oldu. Kampanyamıza 4000 e yakın battaniye 5 ton Kömür 150 Kuzine Soba  ve Boruları  Bebek Bezi Hijyenik malzeme Kıyafet Ayakkabı ve Engelli Hasta Arabası bağışlayarak Yüce gönüllülüğünü gösteren Akhisar Halkına En derin duygularımı ve Şükranlarımı Sunuyorum Bizler Emir Üzere İnanan  insanlarız ve Şüphesiz inananlar Kardeştir. Kardeşlerine sahip çıkan Tüm Kardeşlerimizden Rabbim Razı olsun Sözlerimi sonlandırmadan  önce Sosyal işler Başkanlığımız öncülüğünde son derece titizlikle ve koordinasyon içerisinde yürütülen kampanyada,  bu sonuca ulaşılmasını sağlayan değerli Sivil Toplum Kuruluşlarına Mahalle Temsilcilerimize, Gençlik Kollarımıza, Kadın Kollarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize ve Yönetim Kuruluma Teşekkürlerimi sunuyorum " dedi.
Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2016, 10:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
....
.... - 6 yıl Önce

işidci teröristlere yardım ha! i̇yimiş. türkmenmiş peh! kafa kesen teröristlere ne yardımı bu?

turkoglu
turkoglu - 6 yıl Önce

vallahjıde bıllahıde pyd pkk veyan ısıd gıdıyordur akpkk nın turk ve turkmen dıye bır davası yoktur

akhisarlı
akhisarlı - 6 yıl Önce

haberde bayırbucak diyor malın biride işide yardım ha diyor.allah akıl fikir versin.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber