Akhisar'da Sokak Ortasında Vahşet

Akhisar'da bir kişi boşandığı eski eşi ve eşinin babasını pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

Akhisar'da Sokak Ortasında Vahşet

 Akhisar'da  bir kişi boşandığı eski eşi ve eşinin babasını pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

İnönü mahallesi 233 sokakta gerçekleşen olayda Halil Ölmezler boşandığı eski karısı Derya Ülker ve Eski Kayın pederi İsmail Ülker'i pompalı tüfek ile vurarak öldürdü.

İsmail Ülker sokak ortasında hayatını kaybederken, kızı Derya Ülker ise kaldırıldığı Mustafa Kirazoğlu devlet hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Katil zanlısı Halil ölmezler olaydan kısa bir süre sonra yakalanarak olay yerine keşife getirildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2015, 09:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
yabancı
yabancı - 6 yıl Önce

Halil sen ve beraber yaşadığın dostun olacak o malum bayana sesleniyorum. Malum bayan sen de yazımı iyi oku. İkiniz beraber el birliği ile günahsız, namuslu, şerefli, onurlu, haysiyetli, izzeti nefisli bir kardeşimizi ve babasını öldürdünüz. Malum bayan sen de ölümüne neden oldun ve vebal altına girdin. Cenabı Allah hep yaptıklarınızı biliyor ve görüyor. İnşallah her ikiniz de bu dünya da acıların en büyüğünü yaşarsınız. Malum bayan senin de çocukların var. Bunları sakın unutma. Zaten diğer tarafta ikinizde cehennem odunu olacaksınız.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber