banner234

Akhisar'da Silahlı Kişilere Operasyon

Polisten kaçan ve bir çok ayrı suçtan aranan zanlılar sığındıkları bir evde kıskıvrak yakalandılar.

Akhisar'da Silahlı Kişilere Operasyon

Polisten kaçan ve bir çok ayrı suçtan aranan zanlılar sığındıkları bir evde kıskıvrak yakalandılar.

Dün akşam sıralarından meydana gelen olay zanlılardan birinin 35 LR 171 plakalı araçla silahlı bir şekilde polisten kaçması ile başladı.Kovalamaca ikamet ettikleri eve kadar devam eden biri şoför ve toplam 3 zanlı bölgedeki 2 araçla birlikte kendi araçlarına hasar vererek teslim olmak istemedi.

Uzun uğraşlar sonunda savcılık kararı ile hareket geçen polis memurları çevreyi kontrol altına alarak emniyet şeridi ile kapattı.

Zanlıların silahlı olabileceği düşüncesi çok sayıda ekip ve tehlikeyi beraberinde getirdi.Biber gazı  bombası ile zanlıları göz altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2015, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber