Akhisar'da Polis Haftası Kutlamaları Başladı

Polis Teşkilatının Kuruluşunun 167. Yıl Dönümü Kutlamaları Akhisar Milli Egemenlik Meydanında saat 10:00’da yapılan çelenk koyma töreni ile başladı.

Akhisar'da Polis Haftası Kutlamaları Başladı

 

Polis Teşkilatının Kuruluşunun  167. Yıl Dönümü Kutlamaları Akhisar Milli Egemenlik Meydanında saat 10:00’da yapılan çelenk koyma töreni ile başladı.


Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Yolcu’nun da katıldığı törende çok sayıda emniyet mensubu bulundu. Komiser Muavini Murtaza Aydemir’in sunduğu çelenk programı Akhisar Misak-ı Milli İlköğretim Okulu Müzik Öğretmeni Sema Erdemir’in komutunda okunan istiklal marşı ile devam etti.

 

Program sonunda Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Yolcu’nun Anıta çelek koyması ile sona erdi.


Polis Teşkilatının 167. Yılı kutlama programı 1 günü çerçevesinde Akhisar Kaymakamı Kamil Köten ziyaret edildi.  Polis Teşkilatının 167. yılını kutlayan Kaymakam Köten; “ Polis teşkilatımızın hayatımızda çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini savunup koruyorsunuz, hukuk kuralları topluma kazandırıyorsunuz.  Bunları sağlayarak Türk Milleti’nin vazgeçilmez bireyleri oldunuz. Haftanızı kutluyorum.” Dedi. 


Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Yolcu ise konuşmasında; “Gerçektende belirtiğiniz gibi Polis Teşkilatının çok önemli bir görevi bulunmaktadır. Bizler Hukuk kuralları çerçevesinde kanunları uygulamaya çalışıyoruz. Arkadaşlarım sürekli sahada bulunmaktadırlar onlar halk ile iç içe bir konumdalar. Bizlerde en iyi şekilde onlara destek olmaya çalışıyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.


Kaymakam Köten'e yapılan ziyaretin ardından ilk gün etkinlikleri sona erdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber