banner234

Akhisar'da Hırsızlığa Sıkı Denetim

Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, Akhisar’da faaliyette bulunan bazı esnaf odaları başkanlarıyla bir araya geldi.

Akhisar'da Hırsızlığa Sıkı Denetim

 

Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, Akhisar’da faaliyette bulunan bazı esnaf odaları başkanlarıyla bir araya geldi. 

Akhisar Kaymakamı Kamil Köten’i Akhisar Lokantacı, Köfteci ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Adem Duman; Akhisar Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zekeriya Açıkgöz; Akhisar Demirci, Nalbant ve Araba Yapanlar Sanatkarlar Odası Başkanı Ersen Tepeci; Akhisar Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Osman Çakar; Akhisar Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Recep Akkaya; Akhisar Elektrikçiler, Elektronikçiler, Motorcular ve Saatçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Vatansever; Akhisar Terziler, Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatları ve Esnaf Odası Başkanı Mehmet Kulaksız; Akhisar Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ruşen Üren ve Akhisar Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney karşıladı.

Akhisar’da görev yapmaktan mutluluk duyduğunu belirten Akhisar Kaymakamı Köten, “Akhisar’da ki insanlar oldukça sıcakkanlı ve iyi insanlar... Özellikle Akhisar’ın gelişmesi için gerçekleştirilmek istenen projelere küçümsenmeyecek katkıda bulunuyorlar. İnsanları kadar coğrafi açıdan ve kent kültürüyle de güzel bir ilçe… Bu nedenle Akhisar’da görev yapmaktan mutluluk duyuyorum.” dedi.

Esnaf odaları başkanları Kaymakam Köten dilek ve şikayetlerini de dile getirdiler. Özellikle Akhisar’da ki hırsızlık olaylarından dem vuran başkanlar, hırsızlık olaylarının çözüme kavuşması için görüşlerini belirttiler.

Hırsızlara Kötü Haber!
Akhisar’da ki hırsızlık olayları hakkında Emniyet ve Jandarma ekiplerine gerekli talimatları verdiğini dile getiren Akhisar Kaymakamı Kamil Köten, “Akhisar’da ve Akhisar’a bağlı diğer belde ve köylerde hırsızlık olayları hakkında Emniyet ve Jandarma güçlerimize gerekli talimatları verdik. Özellikle ilçe merkezimizde hırsızlık olaylarına karşı önlemlerine karşı ilçemizi izleyen kamera sayımızı arttırmayı düşünüyoruz. Bu sayede esnafımızı mağdur eden suçlulara geçit vermeyeceğiz.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber