Akhisar’da feci kaza 3 ölü 1 yaralı!

Akhisar'dan geçen İzmir- İstanbul otoyolunda bir aracın bariyerlere çarpması sonucu 3 kişi hayatını kaybetti bir kişi de ağır yaralandı.

Akhisar’da feci kaza 3 ölü 1 yaralı!

Akhisar'dan geçen İzmir- İstanbul otoyolunda bir aracın bariyerlere çarpması sonucu 3 kişi hayatını kaybetti bir kişi de ağır yaralandı.

Edinilen bilgiye göre Ali Muhacir (47) yönetimindeki 35 SL 425 plakalı otomobil, İzmir- İstanbul otoyolunun İstanbul yönünde Servis Alanına giriş bariyerine çarpması sonucu kaza meydana geldi. Otomobil sürücüsü Ali Muhacir ve araçta yolcu olarak bulunan Erhan Gündüz (33) ve Necdet Sağlam (40) hayatını kaybederken ağır yaralanan Veli Gündüz (61) ise Akhisar Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber