Akhisar'da Erkek Cesedi Bulundu

Akhisar'da bugün akşam saatlerinde Çağlak mevkiinde ormanlık alana atılan ve henüz kimliği belirlenemeyen bir ceset bulundu.

Akhisar'da Erkek Cesedi Bulundu

 Akhisar'da bugün akşam saatlerinde Çağlak mevkiinde ormanlık alana atılan ve henüz kimliği belirlenemeyen bir ceset bulundu. 

Edinilen bilgiye göre Çağlak ormanında vatandaşlar tarafından yol kenarına atılmış bir ceset bulundu. Olay yerime gelen ekipler cesedi üzerinde herhangi bir kimlik bulamadı. Cesedin ise 40-45 yaşlarında bir erkeğe ait olduğu öğrenildi.

Konu ile ilgili Jandarma ekipleri detaylı soruşturma başlatırken, cesedin ise İzmir Adli Tıp kurumuna gönderildiği belirtildi. Jandarmada şuanda Akhisar ve çevresindeki kayıp şahıslar üzerinde inceleme yaptığı öğrenildi.


Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2016, 22:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özgür EREN
Özgür EREN - 6 yıl Önce

bu haberi yazan kişi yada kişilere sesleniyorum haber yazım dilin çok kötü önce habere cinayet diyorsun sonra haberde tek kelime cinayetten bahsetmiyorsun ayrıca atıldı. öldürüldü diyorsun vb diye yazmışsın nereden biliyorsun gördün mü veya yanında mıydın (bende bir gazeteciyim ulusal bir haber ajansında )bence daha dikkatli haber yazmalı

admin
admin - 6 yıl Önce

özgür bey, haberde cinayet diye başlık yok, ayrıca o kadar iyi gazeteciyseniz lütfen siz gelip akhisar'da gazetecilik yapın. bazı konularda sadece akıl vermek yeterli olmuyor malesef, yayın anlayışımızı beğenmiyorsanız takip etmeyebilirsiniz. bu sizin takdiriniz. iyi günler dileriz.

Özgür EREN
Özgür EREN - 6 yıl Önce

öldürüp yazmışsınız(manşet) öldürmek cinayet olmuyor mu

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber