Akhisar'da Domuz Eti Vahşeti

Akhisar Nuri Giyik Sanayi Sitesi yan tarafında bulunan arazide kimliği belirsiz kişiler avladıkları 3 domuzun etlerini

Akhisar'da Domuz Eti Vahşeti

Akhisarpress.com - Akhisar Nuri Giyik Sanayi Sitesi yan tarafında bulunan arazide kimliği belirsiz kişiler avladıkları 3 domuzun etlerini kesip deri ve baş kısımlarını tarlada bıraktı.

Sabah işyerlerini açan esnaflar tarafından fark edilen domuzları polis ve zabıtaya haber verdiklerini ancak kimsenin ilgilenmediğini belirttiler.

İlk defa böyle bir manzara ile karşılaştıklarını ifade eden esnaflar; “Sabah işyerimizi açtığımızda burada köpeklerin olduğunu fark ettik. Daha sonra gelip incelediğimizde domuzların olduğunu gördük. 3 domuzun ikisinin etleri alınmış diğerinin de bir kısım eti kesilip alınmış. Bu durumla ilgilenilmesi için önce polise haber verdik, onlar zabıtayı aramamızı söylediler. Zabıtaya da bildirdik ama gelip ilgilenen yok. Bu domuzların nereye satıldığını merak ediyoruz.” Diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber