Akhisar'da Çocuklar 7. Kez Eğlendi

Akhisar Belediyesi tarafından 7.’si organize edilen Çocuk Şenliği bu yılda Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk

Akhisar'da Çocuklar 7. Kez Eğlendi

Akhisar Belediyesi tarafından 7.’si organize edilen Çocuk Şenliği bu yılda Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Parkında yapıldı.


Çocuk Şenliği ile ilgili Akhisarpress.com muhabirine açıklamalarda bulunan Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı; “Bu gün 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramının 93.’sünü coşkuyla kutluyoruz. Akhisar Belediyesi olarak Çocuk Şenliğinin yedincisini yapıyoruz. Burada yapmış olduğumuz atölye çalışmalarıyla, çocuklarımızın sahip oldukları bayramı daha iyi idrak edebilmelerini sağlıyoruz. Akhisar halkı da bayramlarına ve etkinliklerine sahip çıkıyor. İnşallah daha nice yıllar bu bayramları kutlarız. Çocuklarımız da bayramları bu tür faaliyetlerle daha anlamlı hale getirirler diye konuştu.


Hızlı, daha sonra çocuklara şapka hediye ederek, tek tek fotoğraf çekildi.


Akhisar Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Çocuk Şenliğinde sihirli laboratuar, maske ve boyama atölyeleri gibi çocukların gelişimini sağlayacak faaliyetler yapıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber