Akhisar'da Cimbomluların Şampiyonluk Sevinci

2011-2012 yılı Süper Lig şampiyonluk maçı İstanbul Kadıköy’de iki ezeli rakip olan ve dünyanın bir numaralı derbisi olarak gösterilen Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynandı.

Akhisar'da Cimbomluların Şampiyonluk Sevinci

 

2011-2012 yılı Süper Lig şampiyonluk maçı İstanbul Kadıköy’de iki ezeli rakip olan ve dünyanın bir numaralı derbisi olarak gösterilen Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynandı. 90 dakika büyük heyecana neden olan maç 0-0 berabere bitti. Maçın berabere sona ermesi sonucu Galatasaray şampiyonluğuna ilan etti.


Galatasaraylı taraftarların Tüm Türkiye’de olduğu gibi şampiyonluk kutlamaları Akhisar’da da büyük bir coşkuyla yapıldı.  Maçın bitiminden sonra Akhisar Tahirün Caddesinde başlayan kutlamalar saatlerce devam etti. Akhisar eski Belediye önünde başlayan şampiyonluk yürüyüşü, Egemenlik Meydanı, 1. Nakliye Caddesi, Sevgi Yolu Tahirün Caddesi ve Hilaliye Caddesinde  tezahüratlar eşliğinde son buldu. Taraftarlar Galatasaray’ın yanı sıra Akhisarspor’un yarın oynayacağı kader maçında da, Akhisarspor için şampiyonluk tezahüratı yaptı. 

 

VİDEO YÜKLENMİŞTİR
 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber