Akhisar'da Bizim Harım Doğal Ürünleri hizmete açıldı

Bizim Harım Doğal Ürünleri Paşa mahallesi 12 sokak 18 numarada hizmete açıldı.

Akhisar'da Bizim Harım Doğal Ürünleri hizmete açıldı

 

Akhisarpress.com

 

Bizim Harım Doğal Ürünleri Paşa mahallesi 12 sokak 18 numarada hizmete açıldı


İşletmeci Hülya Halimler’in girişimleri ile faaliyete geçen Bizim Harım Doğal Ürünler’de Kars kaşarından, Afyon Cumhuriyet Sucuğuna, Balıkesir Manyas Peyrininden Tire Karadut reçeline, Bayındır Nohutlu Ekmeğinden Ödemiş Bozdağ Kekik suyuna, Uşak’ın meşhur tarhanası ve daha pek çok doğal ürünlerin satışı yapılıyor. 


Bizim Harım Doğal Ürünlerin açılışını Belediye Başkanı Salih Hızlı, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer İşçi, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Ali Erdayıoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy, Esnaf Odası Başkanı Hasan Ali Men ve işyeri sahibi Hülya Halimler’in birçok yakını katıldı. 


Açılışta konuşan Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı; “ Akhisar’da yeni bir işyerinin açılışını yapıyoruz. Girişimci arkadaşlarımıza bu tür güzel bir işyerini faaliyete geçirdikleri için teşekkür ediyorum. Akhisar’ımıza ve kendilerine hayırlı uğurlu olsun, bol kazançlar diliyorum.” Dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber