Akhisar’da 2017 yılı Kurban bayramı, bayramlaşma programı açıklandı

Gölmarmara Kaymakamı ve Akhisar Kaymakam Vekili Zeyit Şener imzalı yapılan yazılı açıklamada Kurban bayramı münasebetiyle yapılacak olan bayramlaşma programı açıklandı

Akhisar’da 2017 yılı Kurban bayramı, bayramlaşma programı açıklandı
Gölmarmara Kaymakamı ve Akhisar Kaymakam Vekili Zeyit Şener imzalı yapılan yazılı açıklamada Kurban bayramı münasebetiyle yapılacak olan bayramlaşma programı açıklandı.

Kurban Bayramı arefe günü 31 Ağustos Perşembe günü, bayramın birinci günü 1 Eylül 2017 Cuma günü olurken bayram 4 Eylül Salı günü son bulacak ve 5 Eylül 2017 Çarşamba günü resmi daireler açılacak.
 
Akhisar Kaymakamı Kaan Peker imzalı yapılan resmi açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Kurban Bayramı münasebetiyle, bütün vatandaşlarımız ve kamu görevlilerimizle, bayramın birinci günü olan 1 Eylül 2017 Cuma günü saat 14.30 ile 15.10 saatleri arasında Akhisar Belediyesi Fuaye Salonu’nda bayramlaşma yapılacaktır” denildi.
 
Öte yandan bayramlaşma sırasıyla saat 14.30-15.10 arası Belediye fuaye salonunda bayramlaşma, saat 15.10-15.30 arasında huzurevi, saat 15.30-15.50 arasında Jandarma Komutanlığı ve saat 15.50 ile 16.10 arasında Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi ziyaretleri yapılacağı bildirildi.
 
SİYASİ PARTİLERDE BAYRAMLAŞMA
 
AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatında bayramlaşma programı bayramın ikinci günü ilçe lokal binasında saati ise ilerleyen günlerde belli olacağı bildirildi. CHP Akhisar İlçe Teşkilatında ise bayramlaşma programı bayramın ikinci günü saat 13.00'de ilçe lokalinde, MHP Akhisar İlçe Teşkilatında ise bayramlaşma yine bayramın ikinci günü yapılacağı saatinin ise 16:00 ile 18:00 arasında olması beklendiği bildirildi.
 
Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2017, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber