banner234

Akhisar'a Doğru Geliyor!

Manisa'nın Kırkağaç İlçesi’nde, Gülen cemaatine yakınlığıyla bilinen bir eğitim kurumunda denetim başlatıldı. Manisa merkezde aylar öncesinde süre denetlemeler ilçelerde de başladı.

Akhisar'a Doğru Geliyor!

 Manisa'nın Kırkağaç İlçesi’nde, Gülen cemaatine yakınlığıyla bilinen bir eğitim kurumunda denetim başlatıldı. Manisa merkezde aylar öncesinde süre denetlemeler ilçelerde de başladı. Soma'dan sonra Kırkağaç’ta da denetimler yapıldı.

SOMA’DAN SONRA KIRKAĞAÇ’TA

Valilik kararıyla gerçekleştirilen uygulamanın idari denetleme olduğu kaydedildi. 

İl Emniyet Müdürlüğü ile Kırkağaç İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri; Valilik kararıyla, cemaate yakınlığıyla bilinen Özel Betül Eğitim Kurumu’na, bugün saat 11.30’da idari denetim başlattı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü, SGK, Vergi Dairesi, Gıda Ve Tarım Müdürlüğü, Milli Eğitim Müfettişleri ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri de uygulamaya katıldı.

Yetkililerden alınan bilgiye göre, Manisa ve bölgesindeki Özel Eğitim kurumlarının denetlenmesi için kurulan komisyonun oluşturulduğu; denetimin ise idari olduğu belirtildi. Dün Soma’da, bugün ise denetimin Kırkağaç’ta yapıldığını belirtildi.

Uygulama sırasında Eğitim Kurumu yöneticileri ve öğrenci velileri, denetimi merakla takip etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2015, 13:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
senibilen
senibilen - 6 yıl Önce

çok iyi be

abdullah birisi
abdullah birisi - 6 yıl Önce

kapınız çalmak üzere..geldiler geliyorlar!

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber